تولید محصولات با تکنولوژی فیدبک

ایران R&D توسط واحد

همین حالا تماس بگیرید

بیش از 4 سال فروش و خدمات پس از فروش محصولات به عنوان تنها نماینده

در ایران Geeklink کمپانی

همین حالا تماس بگیرید

تاچ پنل مرکزی خانه هوشمند

موبایل و تبلت SD CARD ، USB دارای آمپلی فایر داخلی قدرتمند جهت پخش موسیقی از طریق

همین حالا تماس بگیرید

کنترل از راه دور خانه توسط اینترنت و پیامک

قابلیت تعریف سناریو ، برنامه زمانبندی و هوش مصنوعی

همین حالا تماس بگیرید

هوشمند سازی خانه در کمتر از یک نیم روز

با ما زندگی هوشمند را آغاز کنید

همین حالا تماس بگیرید
Geeklink

سنسور درب و پنجره هوشمند فیدبک دار

سنسور های درب و پنجره خانه هوشمند گیک لینک  یکی از محصولات پر کاربرد جهت اتوماسیون bms نمودن خانه های هوشمند می باشند. با نصب این محصول بر روی درب و پنجره قابلیت های فراوانی به خانه هوشمند شما افزوده خواهد شد. برای دریافت پیام های هشدار باز و بسته شدن درب و پنجره ، کنترل خودکار سیستم روشنایی و یا داشتن سیستم امنیتی حرفه ای در خانه هوشمند خود نیاز به این محصول خواهید داشت.

سیستم امنیتی هوشمند

یکی از مهم ترین قابلیت های یک خانه هوشمند داشتن سیستم امنیتی است.شاید جالب به نظر نرسد که صاحب یک خانه هوشمند هنگام خروج از خانه نگران وقوع سرقت باشد.با استفاده از سنسور درب و پنجره گیکلینک در خانه هوشمند خود میتوانید نگرانی خود را از وقوع سرقت بر طرف سازید. 

خانه هوشمند برودلینک

ارسال نوتیفیکیشن های امنیتی

با استفاده از مگنت هوشمند در خانه هوشمند بیسیم Geeklink  این قابلیت وجود دارد که هنگام باز شدن درب و پنجره و وقوع سرقت همزمان با به صدا در آمدن آژیر برای تمام اعضای خانواده پیغام هشدار وقوع سرقت ارسال گردد.

خانه هوشمند control4

قابلیت فیدبک و بازحورد وضعیت

هنگامی که در سفر هستید و یا در محل کار خود حضور دارید با استفاده از مگنت خانه هوشمند بیسیم گیکلینک میتوانید از راه دور وضعیت درب و پنچره خود را از محیط نرم افزار چک کنید و از باز یا بسته بودن آن مطمن شوید.

خانه هوشمند hdl

کنترل خودکار روشنایی

با استفاده از سنسور های درب و پنجره خانه هوشمند بیسیم گیک لینک این قابلیت در خانه هوشمند شما محیا است تا بتوانید خاموش و روشن شدن چراغ های خانه یا بخشی از خانه مانند راهرو ها را به سیستم هوشمند بسپارید.یعنی به محض باز شدن درب ورود چراغ های راهرو روشن شده و پس از مدت زمانی که شما آن را تنظیم میکنید خاموش شوند.این قابلیت همچنین در مدیریت مصرف انرژی بسیار مفید خواهد بود. 

خانه هوشمند بیسیم گیک لینک

پرتابل و نصب آسان

سنسور های درب و پنجره خانه هوشمند بیسیم Geeklink پرتابل بوده و به راحتی قابل نصب بر روی هر نوع درب و پنجره ای خواهد بود. همچنین تغذیه این محصول توسط باتری داخلی بوده و تا دو سال معمولا میتوانند عمر کنند.

خانه هوشمند G4
خانه هوشمند tis
خانه هوشمند بیسیم گیکلینک