تولید محصولات با تکنولوژی فیدبک

ایران R&D توسط واحد

همین حالا تماس بگیرید

بیش از 4 سال فروش و خدمات پس از فروش محصولات به عنوان تنها نماینده

در ایران Geeklink کمپانی

همین حالا تماس بگیرید

تاچ پنل مرکزی خانه هوشمند

موبایل و تبلت SD CARD ، USB دارای آمپلی فایر داخلی قدرتمند جهت پخش موسیقی از طریق

همین حالا تماس بگیرید

کنترل از راه دور خانه توسط اینترنت و پیامک

قابلیت تعریف سناریو ، برنامه زمانبندی و هوش مصنوعی

همین حالا تماس بگیرید

هوشمند سازی خانه در کمتر از یک نیم روز

با ما زندگی هوشمند را آغاز کنید

همین حالا تماس بگیرید
Geeklink

کنترلر مرکزی Geeklink Master

کنترلر مرکزی مستر محصول کارخانه خانه هوشند geeklink نسبت به سایر کنترلر های این کمپانی از قیمت ارزان تر و مناسب تری برخوردار است، لذا جهت داشتن یک خانه هوشمند واقعی ولی مقرون به صرفه و ارزان پیشنهاد ما استفاده از محصول کنترلر مرکزی خانه هوشمند مستر است. این محصول نسبت به سایر کنترلر ها از قابلیت های کمتری برخوردار است که در زیر این ویژگی ها شرح داده شده است.

1.فرستنده امواج RF 315 , 433 MHZ

کنترلر مرکزی مستر همانند کنترلر های تینکر و تینکر مینی در سبد محصولات هوشمند سازی ساختمان Geelink قابلیت لرن و ارسال انواع مختلف کد های رادیویی در فرکاهس های 315 و 433 مگا هرتز را داراست.این قابلیت جهت کنترل تجهیزات ریموتی مانند کنترل درب ،‌جک پارکینگ ، پرده برقی ، کرکره برقی و سایر تجهیزاتی کا دارای ریموت های رادیویی هستند کاربرد دارد

خانه هوشمند ارزان

2.فرستنده امواج IR

همانند تینکر و تینکر مینی ، کنترلر مرکزی مستر خانه هوشمند گیکلینک نیز قابلیت ذخیره و ارسال انواع مختلف کد های مادون قرمز را داراست.این قابلیت جهت کنترل و هوشمند سازی تجهیزات دارای ریموت کنترل IR مانند تلویزیون ، اسپیلیت و… کاربرد دارد.

خانه هوشمند بی سیم

3.قابلیت آپگرید

مستر نیز مانند تینکر و تینکر مینی به راحتی قابلیت اپگرید را دارد ، بنابراین هر زمان فریمور های جدید توسط خانه هوشمند بیسیم Geeklink بر روی سرورو های این شرکت آپلود شود به راحتی کیتوان کنترلر های مرکزی مستر را به جدید ترین نسخه آپدیت نمود.ا

خانه هوشمند ارزان

4.دارای سنسور دما و رطوبت داخلی

کنترلر مرکزی مستر ، تینکر و تینکر مینی دارای سنسور های دما و رطوبت داخلی هستند که در هر زمان و هر مکان میتوان دما و روطوبت منزل و اتاق خود را از محیط نرم افزار مشاهده نمود. توسط کنترلر های تینکر و تینکر مینی میتوان ازاین سنسور ها برای کنترل خودکار سیستم سرمایش و گرمایش استفاده نمود ولی در کنترلر مستر این قابلیت وجود ندارد و تنها قادر به مشاهده دما و رطوبت از محیط نرم افزار خواهید بود.

خانه هوشمند بیسیم

5.قابلیت تعریف برنامه زمانبندی

برای کلیه تجهیزات هوشمند منزل میتوان برنامه زمان بندی جهت کنترل خودکار تعریف نمود تا در زمان و ساعات خاص فعال یا غیر فعال شوند.به عنوان مثال راس ساعت 12 شب چراغ ها خاموش ، سیستم امنیتی بخشی از خانه فعال و پرده ها بسته شوند.

هوشمندسازی ساختمان ارزان

6.قابلیت تعریف سناریو

قابلیت تعریف سناریو در کلیه کنترلر های مرکزی کارخانه  خانه هوشمند Geeklink وجود دارد ، بنابراین بر روی کنترلر مرکزی مستر میتوان بی نهایت سناریو هوشمند تعریف نمود.

7.قابلیت گسترش پذیری توسط ماژول Slave

همانطور که قبلا توضیح داده شد امواج مادون قرمز ارسالی توسط کنترلر مرکزی مستر قابلیت عبور از موانع را نخواهد داشت بنابراین جهت کنترل تجهیزات مادون قرمز در نواحی به دور از کنترلر مرکزی مستر میبایست از ماژول اسلیو استفاده نمود.به عنوان مثال در صورتی که در سالن یک خانه مستر قرار گرفته باشد برای کنترلر تلویزیون و اسپلیت اتاق خواب ها می بایست از اسلیو استفاده نمود.

هوشمند سازی ساختمان ارزان

8.کنترل از راه دور

با اتصال مستر به مودم از طریق کابل شبکه lan توسط سرور های کمپانی Geeklink قادر خواهید بود کنترل خانه را از راه دور در دست بگیرید.برای این منظور نیاز به هیچ گونه تنظیمات یا دانش فنی و ip static  نخواهید داشت و صرفا اتصال کنترلر مستر به مودم کافی است.

9.استاندارد های CE ,RoHS

خانه هوشمند گیکلینک
خانه هوشمند geeklink