تولید محصولات با تکنولوژی فیدبک

ایران R&D توسط واحد

همین حالا تماس بگیرید

بیش از 4 سال فروش و خدمات پس از فروش محصولات به عنوان تنها نماینده

در ایران Geeklink کمپانی

همین حالا تماس بگیرید

تاچ پنل مرکزی خانه هوشمند

موبایل و تبلت SD CARD ، USB دارای آمپلی فایر داخلی قدرتمند جهت پخش موسیقی از طریق

همین حالا تماس بگیرید

کنترل از راه دور خانه توسط اینترنت و پیامک

قابلیت تعریف سناریو ، برنامه زمانبندی و هوش مصنوعی

همین حالا تماس بگیرید

هوشمند سازی خانه در کمتر از یک نیم روز

با ما زندگی هوشمند را آغاز کنید

همین حالا تماس بگیرید
Geeklink

سنسور تشخیص حضور هوشمند با قابلیت فیدبک

با استفاده از سنسور تشخیص حرکت کارخانه خانه هوشمند Geeklink میتوانید قابلیت اتوماسیون را به خانه هوشمند خود اضافه کنید.جهت کنترل خودکار روشنایی هنگام حضور فرد در خانه یا بخشی از خانه مانند راهروها یا به جهت داشتن سیستم امنیتی پیشرفته در خانه هوشمند خود نیاز به این محصول خواهید داشت. سنسور حرکتی Geeklink  نسبت به سایر برند های خانه هوشمند بیسیم مشابه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که از جمله آنها می توان به قابلیت فیدبک پذیر بودن آن اشاره نمود که همین قابلیت آن را نسبت به برند های مشابه، متمایز مینماید.

سیستم امنیتی هوشمند

با استفاده از سنسور های تشخیص حضور خانه هوشمند Geeklink میتوان از داشتن سیستم امنیتی  پیشرفته لذت برد و با خیال راحت منزل را ترک کرده و به مسافرت یا محل کار مراجعت کرد.

دزدگیر هوشمند

ارسال نوتیفیکیشن های امنیتی

این قابلیت در خانه هوشمند شما با نصب سنسور های حرکتی محیا است تا به محض ورود سارق یا تشخیص حرکت در زمانی که سیستم امنیتی فعال است برای تمام اعضای خانواده پیام هشدار وقوع سرقت ارسال شود.

سیستم اعلام سرقت

قابلیت مشاهده وضعیت حضور یا عدم حضور (فیدبک)

با استفاده از سنسور تشخیص حرکت خانه هوشمند Geeklink این قابلیت برای شما فراهم است که از محیط نرم افزار وضعیت فعلی خانه خود را مشاهده کنید و از حضور یا عدم حضور فرد یا افراد مطلع شوید.

broadlink smart home

کنترل خودکار سیستم روشنایی

با نصب سنسور های تشخیص حرکت خانه هوشمند Geeklink  میتوانید روشن و خاموش نمودن سیستم روشنایی خانه یا بخشی هایی از خانه مانند راهرو ها و یا سرویس های بهداشتی را به طور خودکار کنترل کنید ، این موضوع در مدیریت و کاهش مصرف انرژی بسیار مفید خواهد بود.

geeklink smart home

پرتابل و نصب آسان

سنسور حرکتی خانه هوشمند Geeklink پرتابل بوده و بر روی هر سطحی قابل نصب است.تغذیه آن نیز 3 عدد باطری قلمی است و تا دو سال معمولا طول عمر خواهند داشت.

geeklink pir

استاندارد CE , RoHS

سنسور حرکتی گیکلینک
سنسور حرکتی geeklink