تولید محصولات با تکنولوژی فیدبک

ایران R&D توسط واحد

همین حالا تماس بگیرید

بیش از 4 سال فروش و خدمات پس از فروش محصولات به عنوان تنها نماینده

در ایران Geeklink کمپانی

همین حالا تماس بگیرید

تاچ پنل مرکزی خانه هوشمند

موبایل و تبلت SD CARD ، USB دارای آمپلی فایر داخلی قدرتمند جهت پخش موسیقی از طریق

همین حالا تماس بگیرید

کنترل از راه دور خانه توسط اینترنت و پیامک

قابلیت تعریف سناریو ، برنامه زمانبندی و هوش مصنوعی

همین حالا تماس بگیرید

هوشمند سازی خانه در کمتر از یک نیم روز

با ما زندگی هوشمند را آغاز کنید

همین حالا تماس بگیرید
Geeklink

کنترلر مرکزی تینکر مینی

در سبد محصولات هوشمند سازی ساختمان تحت برند Geeklink کلیه محصولات توسط یک کنترلر مرکزی با هم در ارتباط هستند و با هم شبکه می شوند.بنابراین حضور یک کنترلر مرکزی در خانه هوشمند بیسیم Geeklink الزامی است. در برند Geeklink انواع مختلف کنترلر مرکزی وجود دارد ،‌ تینکر مینی شباهت بسیار نزدیکی به تینکر دارد که ویژگی های آن به شرح زیر است. 

1.فرستنده امواج رادیویی 315 , 433 مگا هرتز

همانند تینکر ، کنترلر مرکزی تینکر مینی قابلیت لرن و ارسال امواج رادیویی در فرکانس های 433 و 315 مگا هرتز را داراست.این قابلیت در هوشمند سازی ساختمان میتواند بسیار پر کاربرد باشد.

هوشمند سازی ساختمان

2.فرستنده امواج مادون قرمز

تینکر مینی قابلیت لرن و ارسال انواع مختلف کد های مادون قرمز را جهت کنترل تجهیزات IR مانند تلویزیون و اسپلیت را داراست.معمولا این قابلیت در سبد محصولات هوشمند سازی ساختمان برند های دیگر نیز وجود دارد.

خانه هوشمند بی سیم

3.منطق پذیر بودن

یکی از قابلیت های تینکر مینی همانند کنترلر مرکزی تینکر منطق پذیر بودن آن است.در تینکر مینی میتوان بی نهایت لاجیک های هوشمند با استفاده از شرط های منطقی AND و OR ایجاد کرد.معمولا کمتر میتوان محصولات هوشمند سازی ساختمان بی سیم پیدا کرد که منطق پذیر باشند

خانه هوشمند بی سیم

4.تعریف سیستم امنیتی حرفه ای

با استفاده از سنسور های درب و پنجره ، سنسور تشخیص حرکت و آژیر های هوشمند میتوان یک سیستم امنیتی حرفه ای را ایجاد کرد.به عنوان مثال به محض ورود سارق آژیر ها به صدا  در آید ،‌ چراغ های منزل روشن شود ، پرده ها باز شود و به تمام اعضا خانواده پیغام هشدار سرقت ارسال شود.

هوشمند سازی ساختمان

5.تعریف سیستم اعلام حریق حرفه ای

با استفاده از دتکتور های دود و گاز میتوان سیستم اعلام حریق حرفه ای را ایجاد نمود.به عنوان مثال به محض تشخیص دود یا گاز همزمان با به صدا در آمدن آژیر ها ،شیر گاز منزل بسته شود و به تمام اعضا خانواده پیغام هشدار ارسال شود.

hdl

6.قابلیت آپگرید سخت افزاری

تینکر مینی همانند تینکر این قابلیت را داراست که به صورت آنلاین تنها با یک کلیک اپگرید شود.برای این امر نیاز به هیچ گونه ماژول واسط نیست و توسط کاربر قابل اجرا است.

7.دارای سنسور دما و رطوبت داخلی

تینکر مینی دارای سنسور های دما و رطوبت داخلی است که از آن میتوان برای کنترل خودکار سیستم های سرمایش و گرمایش استفاده نمود.

8.قابلیت تعریف زمانبندی

با استفاده از این قابلیت میتوان در ساعات خاصی به طور خودکار تجهیزات هوشمند را فعال یا غیر فعال کرد.به عنوان مثال درکلیه روز های هفته به جز جمعه راس ساعت 7 صبح پرده ها باز شوند…

9.تعریف سناریو های مختلف

در تینکر مینی میتوان بینهایت سناریو های رفاهی تعریف کرد.این امر نیاز به دانش فن خاصی ندارد و توسط کاربر قابل تعریف هستند. 

10.کنترل از راه دور

به منظور کنترل کلیه تجهیزات هوشمند از راه دور تنها کافیست تینکر مینی را به مودم متصل کرد.این کار نیاز به IP Valid و تنظیمات خاصی ندارد و توسط سرور های کمپانی به صورت p2p پشتیبانی میشود.

11.قابل نصب بر روی کلیه سطوح

تینکر مینی بر روی کلیه سطوح قابل نصب است و تغذیه آن از طریق آداپتور های اندروید 5 ولتی صورت می گیرد.همچنین ارتباط آن با مودم تنها از طریق بیسیم امکان پذیر است و بر خلاف تینکر ،ارتباط از طریق کابل شبکه ممکن نیست.

12.استاندارد های CE , RoHS

خانه هوشمند وایرلس
خانه هوشمند