تولید محصولات با تکنولوژی فیدبک

ایران R&D توسط واحد

همین حالا تماس بگیرید

بیش از 4 سال فروش و خدمات پس از فروش محصولات به عنوان تنها نماینده

در ایران Geeklink کمپانی

همین حالا تماس بگیرید

تاچ پنل مرکزی خانه هوشمند

موبایل و تبلت SD CARD ، USB دارای آمپلی فایر داخلی قدرتمند جهت پخش موسیقی از طریق

همین حالا تماس بگیرید

کنترل از راه دور خانه توسط اینترنت و پیامک

قابلیت تعریف سناریو ، برنامه زمانبندی و هوش مصنوعی

همین حالا تماس بگیرید

هوشمند سازی خانه در کمتر از یک نیم روز

با ما زندگی هوشمند را آغاز کنید

همین حالا تماس بگیرید
Geeklink

کنترلر مرکزی تینکر

 کلیه محصولات خانه هوشمند وایرلس  Geeklink از طریق کنترلر مرکزی با هم در ارتباط هستند بنابراین وجود کنترلر مرکزی در یک خانه هوشمند وایرلس بی سیم تحت برند و محصولات گیک لینک الزامی است.انواع مختلفی کنترلر مرکزی در این برند وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند برخی از این قابلیت ها مشترک و برخی جزء ویژگی اختصاصی کنترلر مرکزی مورد نظر است.تینکر نسبت به سایر کنترلر های مرکزی دارای قابلیت های بیشتری است که این قابلیت ها به شرح زیر است

1.فرستنده امواج RF 433 , 315 MHZ

یکی از قابلیت مهم تینکر که در سایر کنترلر های مرکزی نیز وجود دارد ، ارسال امواج رادیویی در فرکانس های 433 و 315 مگا هرتز است.کلیه تجهیزاتی که دارای ریموت های رادیویی در این فرکانس ها هستند مانند پرده برقی ، جک درب ، کرکره برقی و… را میتوان به راحتی بر روی تینکر لرن و اقدام به هوشمند سازی آن نمود.

آموزش هوشمند سازی

2.فرستنده امواج IR

قابلیت ارسال اموج مادون قرمز نیز قابلیتی است که در سایر کنترلر های مرکزی وجود دارد.به راحتی میتوان با لرن نمودن کد ریموت های تجهیزات IR  مانند تلویزیون و اسپلیت و … بر روی تینکر اقدام به هوشمند سازی تجهیزات مادون قرمز نمود.

لیست قیمت خانه هوشمند

3.منطق پذیر بودن

یکی از قابلیت های اختصاصی تینکر قابلیت منطق پذیر بودن آن است.کلیه سنسور ها از قبیل تشخیص حرکت ،درب و پنجره ، آژیر ها ، دتکتور های دود و ترموستات های هوشمند میتوانند به تینکر معرفی شوند و توسط منطق های هوشمند اتوماسیون شوند.به عنوان مثال سناریو Save energy را تعریف کرد یعنی اگر دمای اتاق از حدی کمتر یا بیشتر شد سیستم سرمایش و گرمایش روشن و خاموش شود یا به محض تشخیص دود و گاز توسط دتکتور ها همزمان با به صدا در آمدن آژیر شیر گاز نیز قطع شود و…

ساختمان هوشمند وایرلس

4.تعریف سیستم امنیتی حرفه ای

قابلیت دیگر تینکر تعریف سیستم امنیتی پیشرفته با استفاده از سنسور های درب و پنجره ، سنسور های تشخیص حرکت و آژیر در خانه هوشمند وایرلس است.به عنوان مثال به محض ورود سارق  به خانه هوشمند همزمان با به صدا در آمدن آژیر ، کلیه چراغ های خانه همزمان روشن شوند ،‌کلیه تجهیزات صوتی و تصویری فعال شوند ،‌ پرده ها باز شوند و به تمام اعضا خانواده هشدار اعلام سرقت ارسال گردد.

ساختمان هوشمند ارزان

5.تعریف سیستم اعلام حریق

همانند تعریف سیستم امنیتی میتوان با استفاده از دتکتور های دود ،‌گاز و… نیز سیستم اعلام حریق حرفه ای را در خانه هوشمند وایرلس  geeklink راه اندازی نمود.به عنوان مثال به محض تشخیص دود توسط دتکتور ها در خانه هوشمند همزمان با به صدا در آمدن آژیر هشدار ، شیر گاز قطع شود و به تمام اعضا خانواده پیام هشدار وقوع حریق ارسال گردد. 

خانه هوشمند مایر
خانه هوشمند
خانه هوشمند myer

6.قابیت آپگرید سخت افزاری

یکی از ویژگی های برتر این محصولات قابلیت اپگرید کلیه محصولات بدون نیاز به هیچ گونه ماژول واسط است.تنها کافی است تینکر را به مودم متصل کنید و کلیه محصولات خود را توسط نرم افزار Geeklink نصب شده روی تلفن همراه با یک کلیک به آخرین ورژن فریمور های خود آپگرید کنید.این قابلیت معمولا در برند های خانه هوشمند دیگر یا وجود ندارد یا اینکه اگر وجود دارد هزینه بردار است و نیاز به ماژول های واسط و لپ تاپ دارد و می بایست توسط افراد متخصص صورت گیرد اما در خانه هوشمند وایرلس Geeklink توسط کاربر تنها با یک کلیک انجام می شود.

خانه هوشمند وایرلس

7.دارای سنسور دما و رطوبت داخلی

تینکرها دارای سنسور های دما و رطوبت داخلی هستند و میتوانند به راحتی در لاجیک های کنترل اتوماتیک دما و رطوبت یا مدیریت مصرف انرژی و …. شرکت کنند بدون اینکه هزینه ای جهت نصب سنسور های دما و رطوبت شود به همین منظور معمولا هزینه هوشمند سازی با برند خانه هوشمند وایرلس Geeklink  حتی به صورت فول آپشن کمتر از برند های دیگر است.

ساختمان هوشمند

8.قابلیت عملکرد به صورت روتر

این قابلیت در تینکر وجود دارد که بتوان تلفن همراه را مستقیم به تینکر متصل نمود و در صورتی که تینکر به مودم متصل باشد میتوان از تینکر به عنوان تکرار کننده و تقویت کننده وای فای مودم بهره برد.

خانه هوشمند بی سیم

9.قابلیت تعریف زمان بندی

به راحتی میتوان با استفاده از نرم افزار روی تلفن همراه برای کلیه تجهیزات مورد نیاز زمانبندی فعال و غیر فعال سازی تعریف کرد.به عنوان مثال راس ساعت 7 صبح سناریو بیدار باش فعال شود یعنی چراغ های محوطه خاموش شوند ، پرده ها باز شوند ، موسیقی از طریق اسپیکر های سقفی پخش شوند و …

broadlink

10.تعریف سناریو های مختلف

این قابلیت در تینکر وجود دارد تا کاربران در خانه هوشمند وایرلس به راحتی بتوانند از محیط نرم افزار بدون داشتن هیچ دانش فنی خاص و یا حضور کارشناسان فنی ، خود به تعریف سناریو های مختلف بپردازند.همچنین از لحاظ تعداد سناریو های دریافتی توسط تینکر هیچ محدودیتی وجود ندارد.

خانه هوشمند ارزان

11.گسترش پذیری توسط Slave

از آنجایی که امواج مادون قرمز ارسالی توسط تینکر نمیتوانند از موانع مانند دیوار ها عبور کنند بنابراین جهت کنترل تجهیزات مادون قرمز مانند تلویزیون و اسپلیت اتاق خواب ها در یک خانه هوشمند بی سیم نیاز است تا از ماژول اسلیو در اتاق خواب ها استفاده شود تا امواج مادون قرمز ارسالی تینکر توسط اسلیو تکرار شود. همچنین اسلیو ها قابلیت ارسال امواج رادیویی RF  در فرکانس های 315 و 433 مگا هرتز را دارند.

hdl

12.کنترل از راه دور

کلیه تجهیزات هوشمندسازی ساختمان در برند خانه هوشمند بی سیم Geeklink توسط کنترلرهای مرکزی با هم در ارتباط هستند بنابراین با اتصال تینکر به مودم از طریق کابل شبکه یا به صورت بیسیم بدون اینکه نیاز به تنظیمات خاصی داشته باشد کلیه تجهیزات منزل توسط سرور های کمپانی خانه هوشمند وایرلس Geeklink از راه دور قابل کنترل خواهند بود.

خانه هوشمند بی سیم

13.پرتابل و قابل نصب بر روی کلیه سطوح

تینکر ها به راحتی بر روی کلیه سطوح قابل نصب هستند و تغذیه آن نیز توسط آداپتورهای اندرویدی 5ولتی است.جهت ارتباط تینکر با مودم نیز میتوان از طریق کابل شبکه (LAN cable) یا از طریق بیسیم اقدام نمود.

14.استاندارد CE , RoHS

خانه هوشمند
خانه هوشمند وایرلس